Konverzačné kurzy taliančiny

©Eleonora Tondon

Ponúkam tematické konverzačné hodiny taliančiny šité na mieru podľa potrieb študenta, profesionála alebo milovníka talianskeho jazyka. Cieľom tohto kurzu je vybaviť študenta jazykovými schopnosťami, ktoré mu umožnia správne a plynule sa vyjadrovať v talianskom jazyku v závislosti od kontextu, v ktorom sa bude nachádzať.

Hodiny sú nastavené podľa rôznych vedomostných úrovní a zručností v talianskom jazyku a na základe tematických preferencií účastníka kurzu. Odzrkadľujú všetky špecifické požiadavky študenta, či už sa týkajú všedného života alebo práce. Sú v nich zahrnuté aj prípadné vysvetlenia gramatických a/alebo syntaktických štruktúr.

Každá lekcia trvá 1 hodinu a prebieha cez Skype alebo prostredníctvom iného videokonferenčného spojenia (napr. GoToMeeting). Počas hodiny sa používa VÝHRADNE taliansky jazyk. LEN vo výnimočných situáciách a v prípade neporozumenia sa bude môcť použiť angličtina, francúzština, čeština alebo slovenčina.

Kurzu sa môže zúčastniť ktokoľvek. Jedinou podmienkou je ovládanie talianskeho jazyka aspoň na úrovni A1 (základná úroveň) v súlade s európskym referenčným rámcom..

Trvanie kurzu bude závisieť od požiadaviek a potrieb účastníka kurzu.

Vyplňte dotazník, ktorý nájdete na tomto ODKAZE!
A objednajte si Vašu PRVÚ KONVERZAČNÚ HODINU TALIANČINY kliknutím na tlačidlo book now:

Chcete pristúpiť k platbe za Vašu konverzačnú hodinu alebo balíček 4 hodín? Jednoducho kliknite na tlačidlo Pay Now. V cene je zahrnuté sociálne a zdravotné poistenie INPS.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ešte stále si nie ste úplne istý?

Napíšte mi Vaše dotazy na emailovú adresu info[zavináč]eleonoratondon.com alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU. Alebo skúste medzi Častými otázkami pohľadať odpovede na Vaše otázky.

Časté otázky

Pre koho sú určené konverzačné hodiny taliančiny?

Tieto hodiny sú určené pre všetkých tých, ktorí sa chcú vedieť spisovne vyjadrovať v talianskom jazyku.

Je potrebné spĺňať určité predpoklady?

Jedinou podmienkou je mať znalosti talianskeho jazyka aspoň na úrovni A1 v súlade s európskym referenčným rámcom. Všetky potrebné detaily ohľadne kurzu sa dohodnú priamo so študentom.

Akým spôsobom sa pripravuje študijný program kurzu?

Hodiny sú nastavené podľa rôznych vedomostných úrovní a zručností v talianskom jazyku a na základe tematických preferencií účastníka kurzu. Odzrkadľujú všetky špecifické požiadavky študenta, či už sa týkajú všedného života alebo práce. Sú v nich zahrnuté aj prípadné vysvetlenia gramatických a/alebo syntaktických štruktúr.

Je spustenie kurzu podmienené minimálnym počtom účastníkov?

Kurzy sa organizujú pre individuálnych študentov alebo pre malé skupiny.

Kde budú prebiehať konverzačné hodiny taliančiny?

Konverzačné hodiny sa poskytujú cez Skype alebo prostredníctvom iného videokonferenčného spojenia (napr. GoToMeeting)

Budem mať k dispozícii študijný materiál?

Počas každej hodiny bude študentovi poskytnutý potrebný študijný materiál.

Aká je dĺžka trvania kurzu?

Dĺžka kurzu bude závisieť od potrieb a požiadaviek účastníka kurzu.

Ak s kurzom nebudem spokojný/-á, môžem z neho odstúpiť?

Študent bude mať možnosť kurz prerušiť po skončení každého cyklu pozostávajúceho zo 4 hodín.

Koľko to stojí?

Cena Vám bude poskytnutá v rámci predbežnej cenovej ponuky.