Kurzy italské konverzace

©Eleonora Tondon

Nabízím kurzy italské konverzace na téma podle potřeb studenta, odborníka nebo milovníka italského jazyka. Záměrem je poskytnout studentovi nástroje pro správné a plynulé vyjadřování v italském jazyce podle kontextu, ve kterém se nachází.

Lekce jsou připravené pro různé úrovně znalostí italského jazyka a na základě různých témat dohodnutých se studentem. To vše odráží specifické potřeby studenta, a to jak každodenní, tak i pracovní. Témata jsou doprovázena případnými vysvětleními gramatických a/nebo syntaktických struktur

Lekce trvají 1 hodinu a probíhají na Skypu nebo jiném programu pro videokonferenční služby (např. GoToMeeting). Lekce se bude konat VÝHRADNĚ v italštině. POUZE v případech krajní nouze a nedorozumění bude možné využití angličtiny, francouzštiny, češtiny nebo slovenštiny.

Tyto kurzy jsou otevřené pro všechny. Jedinou podmínkou je znalost italského jazyka alespoň na úrovni A1 (základní úroveň) evropského referenčního rámce..

Doba trvání kurzu bude záviset na přáních a potřebách studenta.

Vyplňte informační dotazník, který najdete po kliknutí na tento LINK!
Poté si zarezervujte Vaši PRVNÍ LEKCI ITALSKÉ KONVERZACE kliknutím na tlačítko zde níže:

Chcete pokračovat v placení lekce nebo balíčku 4 lekcí? Použijte tlačítko Paypal, zde níže. Cena je včetně zdravotní daně INPS.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Stále máte pochybnosti?

Kontaktujte mě na info[at]eleonoratondon.com nebo prostřednictvím formuláře, který najdete ZDE. Nebo vyhledejte Vaše odpovědi mezi Častými otázkami.

Časté otázky

Pro koho jsou určeny kurzy italské konverzace?

Kurzy jsou určeny pro všechny ty, kteří mají zájem správně se vyjadřovat v italském jazyce.

Existují nějaké podmínky?

Jedinou podmínkou je znalost italského jazyka alespoň na úrovni A1 evropského referenčního jazykového rámce. Veškeré podrobnosti budou projednány a dohodnuty se studentem.

Jak se připravuje program kurzu?

Lekce jsou připravené pro různé úrovně znalostí italského jazyka a na základě různých témat dohodnutých se studentem. To vše odráží specifické potřeby studenta, a to jak každodenní, tak i pracovní. Témata jsou doprovázena případnými vysvětleními gramatických a/nebo syntaktických struktur.

Je nutný minimální počet osob pro aktivaci kurzu?

Kurzy budou aktivovány pro jednotlivé studenty nebo malé skupiny.

Kde je možné navštěvovat kurzy italské konverzace?

Kurzy italské konverzace budou poskytovány prostřednictvím programu Skypu nebo jiného programu pro videokonferenční služby (např. (es. GotToMeeting)

Bude poskytnut materiál?

Během každé lekce bude dodán vztahující se materiál.

Jak dlouho bude kurz trvat?

Délka závisí na potřebách a požadavcích studenta.

Pokud se mi nelíbí, můžu odejít?

Student bude mít možnost přerušit studium na konci cyklu 4 lekcí.

Kolik to stojí?

Cena je předmětem nabídky.