Konverzačné kurzy taliančiny

©Eleonora Tondon

Ponúkam tematické konverzačné hodiny taliančiny šité na mieru podľa potrieb študenta, profesionála alebo milovníka talianskeho jazyka. Cieľom tohto kurzu je vybaviť študenta jazykovými schopnosťami, ktoré mu umožnia správne a plynule sa vyjadrovať v talianskom jazyku v závislosti od kontextu, v ktorom sa bude nachádzať.

Hodiny sú nastavené podľa rôznych vedomostných úrovní a zručností v talianskom jazyku a na základe tematických preferencií účastníka kurzu. Odzrkadľujú všetky špecifické požiadavky študenta, či už sa týkajú všedného života alebo práce. Sú v nich zahrnuté aj prípadné vysvetlenia gramatických a/alebo syntaktických štruktúr.

Každá lekcia trvá 1 hodinu a prebieha cez Skype alebo prostredníctvom iného videokonferenčného spojenia (napr. GoToMeeting). Počas hodiny sa používa VÝHRADNE taliansky jazyk. LEN vo výnimočných situáciách a v prípade neporozumenia sa bude môcť použiť angličtina, francúzština, čeština alebo slovenčina.

Kurzu sa môže zúčastniť ktokoľvek. Jedinou podmienkou je ovládanie talianskeho jazyka aspoň na úrovni A1 (základná úroveň) v súlade s európskym referenčným rámcom..

Trvanie kurzu bude závisieť od požiadaviek a potrieb účastníka kurzu.

Vyplňte dotazník, ktorý nájdete na tomto ODKAZE!
A objednajte si Vašu PRVÚ KONVERZAČNÚ HODINU TALIANČINY kliknutím na tlačidlo book now:

Chcete pristúpiť k platbe za Vašu konverzačnú hodinu alebo balíček 4 hodín? Jednoducho kliknite na tlačidlo Pay Now. V cene je zahrnuté sociálne a zdravotné poistenie INPS.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ešte stále si nie ste úplne istý?

Napíšte mi Vaše dotazy na emailovú adresu info[zavináč]eleonoratondon.com alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU. Alebo skúste medzi Častými otázkami pohľadať odpovede na Vaše otázky.

Časté otázky